Свободна позиция за Старши експерт - търговия

Реф. номер: 2

16.02.2024г. ДО ЗАИНТЕРЕСОВАНИТЕ ЛИЦА И ОБЩЕСТВЕНОСТ,

СО-Район "Витоша" обявява свободна позиция за Старши експерт - търговия в отдел ФСД

Изисквания към лицата кандидатстващи за длъжността:

  • Завършено висше образование-бакалавър
  • Добра компютърна грамотност
  • Организационни умения
  • Работа в екип

Преки задължения:

  • Участва в извършването на проверки на търговските обекти
  • Следи измененията в нормативната уредба и ги прилага в ежедневната си дейност
  • Участва в съвместната дейност със СО, ДП, РПУ, кметствата и другите райони
  • Извършва проверки по жалби и сигнали на гражданите, във връзка с дейността на отдела и изготвя отговори
  • Консултира граждани
  • Обработва и актуализира информационен масив "Търговски обекти"
  • Участва в подготовката и стартирането на конкурсните процедури.

Постоянна работа. Пълно работно време. Подходяща и за кандидати с малък опит или без опит. Заплата 1350 BGN (Бруто). Отпуск 30 дни

Кандидатствайте за позицията